------------------------Cupa APS -Greaca Cercani 28-30 martie ----------------------
Loc 1 sector A = Radu Dumitrevici -Mihai Aldea -Florin Sudor
Loc 2 sector A = Ionut Cosmescu-Alex Dragnea-Dan Stoica
Loc 3 sectoa A= Cazacu Bogdan -Catalin Mirea-Adi Ghita
Loc 1 sector B , si castigatorul baltii = Govoreanu Marius -Tamasoiu Laurentiu -George Alexandru
Loc 2 sector B = Iulian Petre -Florin Pocris-Chiru Mihai
---------------------Cupa X-treme Baits -Greaca Cercani -11-13 Aprilie --------------------
Loc 1 -Govoreanu Marius -George Alexandru -Viorel Crivat
loc 2 -Andone Sebastian -Neacsu Mircea -Alex Dragnea
loc 3 -Cristi Stanoi -Petre Iulian-Chiru Mihai
--------------------BEST TEAM CUP-MV2 -Loturi 24-27 APRILIE----------------------------
locul 3
Preda Valentin -George Alexandru -Alex Dragnea
Radu Dumitrevici -Neacsu Mircea -Ghita Adrian
Cristi Stanoi -Stoica Dan -Petre Iulian
------------------------Cupa KKarp 5-9 mai ed. VI Doripesco------------------------------
locul 3 /sector
Ghita Adrian -Petre Iulian -Mirea Catalin
-----------------------Cupa Rezistentei / Doripesco ----------------------
locul 2 /sector
Ghita Adrian
-----------------------Cupa Pescarilor /Sulimanu ----------------------------
locul 2
Captura
Arsinel-Florin Pocris -Dan Vasile
------------------------- CUPA NAVITAS-HERMS PERIS-----------------------
loc 2 sector
-Mihai Mladinovici
loc 3 sector
-Petre Iulian-Preda Valentin -Neacsu Mircea
------------------------TROFEUL SULIMANU----------------------------------
loc 3
-Arsinel-Florin Pocris
-------------------------Cupa Gabi Viteza /Doripesco ----------------------
loc 3 General
-Mihai Mladinovici
----------------------
Campionatul National 2014 /Corbu --------------locul 2 - Vice-campionii Romaniei cu locul 2 pe fiecare sector
-Nedelea Viorel
-Alex Dragnea
-Vali Bosman
-Ghita Adrian
-Alin Jantea
-George Alexandru
-Pate Florin
-Neacsu Mircea
-Dan Stoica
-Petre Iulian
--------------------------Cupa Prieteniei/HERMES PERIS ---------------------
LOC 2 general
George Alexandru-Petre Iulian
------------------------------ Best Carps of MV2 ----------------------------------
George Alexandru-Petre Iulian
loc 1 -sector A
Captura lacului
-----------------------Cupa Rezistentei / Doripesco ----------------------
locul 3 /sector
Ghita Adrian
----------------------Cupa MG Carp-Greaca -------------------------------
locul 2
Stoica Dan
--------------------Cupa Autototal (finala)/Doripesco -------------------------
Alex Postelnicu
locul 1 general
captura competitiei
--------------------------------------Cupa Doripesco----------------------------
Mirea Catalin -Alex Postelnicu -Ghita Adrian
captura sector
--------------------------------Top 10 SNAP/ Magura 9 -----------------------------
Preda Valentin
locul 2
--------------------------Cupa Litoralului/Corbu ---------------
locul 2 sector C -Neacsu Mircea
locul 2 sector B -Petre Iulian
------------------------------ Best Carps of MV2 ----------------------------------
George Alexandru-Petre Iulian -Ghita Adrian
loc 1 -sector B
Pate Florin -Georgescu Nicu
loc 1-sector C
----------------------------------Cupa Iernii MV2--------------------------------------------
loc 2 -Neacsu Mircea -Vali Preda
Captura -Cristian Stanoi -Petre Iulian -Dan Stoica
-------------------------------Cupa APS /Greaca Cercani -------------------------------------
loc 1 General --Petre Iulian -Chiru Mihai -Andone Sebastian
loc 1- Sector A -George Alexandru -Preda Valentin
oc 1- Sector B -Mirea Catalin -Alex Postelnicu -Ghita Adrian
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------37 podiumuri locul 1 = 10
locul 2 = 13
locul 3 = 9
captura =5
ANUL 2013 -36 Podiumuri
ANUL 2012 -41 Podiumuri
Top `3 -Sa anuntati daca nu sunteti trecuti cu ceva ...
locul 1 -Petre Iulian-13 podiumuri (2-3-3-3-3-2-2-1-C-2-1-C-1)
vice-campion national locul 2 - George Alexandru -9 podiumuri (1-1-3-2-2-1-C-1-1)
vice-campion national locul 2 -Adi Ghita-9 podiumuri (3 -3-3-2-2-3-C-1-1)
vice-campion national locul 3 -Neacsu Mircea - 6 podiumuri (2 -3-3-2-2-2)
vice-campion national -Dan Stoica- 5 podiumuri (2 -3-2-2-C)
vice-campion national -Preda Valentin -5 podiumuri (3-3-2-2-1)
- Govoreanu Marius -4 podiumuri (1-1-2-3)
-Alex Postelnicu -4 podiumuri(1-C-C-1)
-Alex Dragnea -4 podiumuri (2-2-3-2)
vice-campion national -Catalin Mirea-4 podiumuri (3-3-C -1)
-Florin Pocris-4 podiumuri (2-2- C -3)
-Chiru Mihai-3 podiumuri (2-3-1)
-Cristi Stanoi -3 podiumuri (3-3 -C)
-Arsinel -3 podiumuri (2-C-3)
-Pate Florin -2 podiumuri (2-1)
vice-campion national -Andone Sebastian- 2 podiumuri (2-1 )
-Radu Dumitrevici -2 podiumuri (1 -3)
-Dan Vasile - -2 podiumuri (2-C)
-Mihai Mladinovici -2 podiumuri (2-3) (intrat in club la jumatatea anului )
-Mihai Aldea-1 podium (1 )
-Florin Sudor -1 podium (1 )
-Tamasoiu Laurentiu -1 podium (1 )
-Viorel Crivat -1 podium (1 )
-Ionut Cosmescu- 1 podium (2 )
-Cazacu Bogdan -1 podium (3 )
-Vioara -1 podium (2)
vice-campion national -Vali Bosman -1 podium (2)
vice-campion national -Alin Jantea --1 podium (2)
vice-campion national -Georgescu Nicu -1 podium (1)
FIR INTINS ....Cel mai bun sa castige