|
Admin GL |
|
Membru din: 17 Ian 2010, 20:45 Mesaje: 6076 Localitate: BUCURESTI
|
-------------------------Cupa Green Paradise /27-29 Martie -----------------------------------
locul 1 sector ,2 General -Bogdan Tudoran -Robert Neicu -Marius Anghel
------------------------Cupa APS-Greaca Cercani/27-29 Martie -----------------------------------
locul 2 -sector B - Adi Ghita -Alex Postelnicu -Catalin Mirea locul 2 -sector A - Florin Pocris -Petre Iulian -Dan Draguloiu locul 3 sector B -Mihai Mladinovici -Mircea Neacsu -George Alexandru
--------------------Cupa HERMES PERIS ------------------------
Locul 1 calitate si cantitate -Captura
Ghita Adrian-Petre Iulian
----------------Cupa Pescarilor Hermes Peris ---------------------
loc 1 sector - Silviu Toma & parteneri loc 2 sector -Alex Postelnicu & parteneri
---------------Cupa x-treme bait Greaca --------------------------
loc 1 -Dan Stoica -Ionut Cosmescu -Sebastian Andone
--------------------Cupa Navitas -Hermes Peris -----------------------
loc 2 -Petre Iulian -George Alexandru
-----------------------Cupa x-treme MV2 -------------------------------
LOC 2 -George Alexandru -Bogdan Tudoran -Robert Neicu
-----------------------Cupa Autototal -Corbu ---------------------------
loc 2 General - Alex Postelnicu
-----------------------Cupa Gabi Viteza / Doripesco -------------------
loc 2 general -Adi Ghita -Alex Postelnicu -Radu Dumitrevici loc 3 sector -Mihai Mladinovici
---------------------- HERMES PERIS CHALLENGE --------------------------
loc 2 general -Ghita Adrian -Petre Iulian
---------------------------Cupa Anaconda -Doripesco -----------------------
loc 3 general --Adi Ghita -Alex Postelnicu -Catalin Mirea
----------------------------Cupa Enduro -Corbu /individual ------------------------
loc 1 -George Alexandru
----------------------------Cupa RB- HERMES PERIS ----------------------------
LOC 2 sector/3 General -George Alexandru -Petre Iulian
-----------------------------Cupa Rezistentei -Doripesco-individual-----------------------
loc 2 sector -Adi Ghita loc 3 sector- Alex Postelnicu
-------------------------------Cupa Autototal -Corbu ------------------------------------
loc 1 sector C --Bogdan Tudoran -Robert Neicu
------------------------------Top 10 SNAP/ Magura 9--------------- ------------------------
loc 1 general -George Alexandru-Petre Iulian
------------------------------Cupa Toamnei -Hermes Peris -------------------------------
loc 2 General -George Alexandru-Petre Iulian loc 3 General -Adi Ghita -Alex Postelnicu -Radu Dumitrevici
--------------------------------------Hermes Peris -----------------------------------
loc 1 sector --Robert Neicu captura sector --Silviu Toma
Podiumuri 2015 =32 loc 1 = 9 loc 2 =12 loc 3 =8 captura =3
ANUL 2014 -37 Podiumuri ANUL 2013 -36 Podiumuri ANUL 2012 -41 Podiumuri
Top 3
-Adi Ghita -9 podiumuri (2-1-C-2-2-3-2-3-3) -Petre Iulian -8 podiumuri (2-1-C-2-2-2-1-2) -Alex Postelnicu -8 podiumuri(2-2-2-2-3-3-3-3) -George Alexandru-7 podiumuri (3-2-2-1-2-1-2) -Silviu Toma -7 podiumuri (1-C-1-2-3-3-C) -Robert Neicu -4 podiumuri(1-2-1-1) -Bogdan Tudoran-3 podiumuri (1-2-1) -Catalin Mirea-3 podiumuri (2-3-3) -Radu Dumitrevici -2 podiumuri(2-3) -Mihai Mladinovici-2 podiumuri (3-2) -Ionut Cosmescu (1) -Sebastian Andone (1) -Dan Stoica (1) - Florin Pocris(2)
_________________ -MEMBRU FONDATOR Clubul Sportiv FUDO HOOKS -Japanese technological perfection tel: 0765.071.874
|
|